BEST WEEK 23

Where good becomes the BEST

14 - 17. decembar 2023.

Automatika

BEST WEEK

BEST WeekWhere good becomes the BEST je događaj koji za cilj ima da mladima približi određene oblasti i veštine koje im mogu značiti u daljem školovanju i neformalnom obrazovanju i ove godine će biti svečano organizovan po sedmi put. Kroz niz predavanja, radionica i takmičenja, naš zadatak je da podstičemo praktično primenjivanje znanja kao i aktivizam kroz rad u omladinskim organizacijama. Svaki BEST Week se fokusira na teme koje interesuju učesnike, omogućavajući im izbor oblasti koje odgovaraju njihovim interesima. Ovo je prilika za obuhvatanje različitih aktuelnih oblasti nauke, kulture i treninga.

Best Nis

BEST NIŠ

Lokalna BEST grupa u Nišu je deo veće evropske studentske organizacije BEST. Ova neprofitna i nestranačka grupa je vođena isključivo od strane studenata i pruža studentima različite mogućnosti,  neformalno obrazovanje, stručno obrazovanje i usavršavanje i putovanja širom Evrope. BEST ostvaruje svoje ciljeve kroz projekte u saradnji sa fakultetima i kompanijama, pomažući studentima da se povežu sa budućim poslodavcima i doprinesu unapređenju obrazovnih programa na univerzitetima.

Best Nis

Agenda

14.12.2023.

Robotika

12:00 – 13:30 Svečano otvaranje i Prezentacija kompanija

13:30 – 13:45 Pauza

13:45 – 14:45 Predavanje

Vladimir Sibinović

14:45 – 15:00 Pauza

15:00 – 16:00 Predavanje

Ivan Ćirić

16:00 – 16:45 Ručak

16:45 – 18:00 Panel diskusija

15.12.2023.

Automatika

12:00 – 13:00 Predavanje

13:00 – 13:15 Pauza

13:15 – 14:15 Predavanje

Bojan Savić

14:15 – 15:00 Ručak

15:00 – 16:00 Predavanje

Branko Radenković

16:00 – 16:30 Kviz

16.12.2023.

Testiranje i verifikacija

12:00 – 13:00 Predavanje

Tina Radenković

13:00 – 13:15 Pauza

13:15 – 14:15 Predavanje

Franci Slokar

14:15 – 15:00 Ručak

15:00 – 16:15 Panel diskusija

Veljko Vučković

17.12.2023.

 Studija slučaja

12:00 – 12:45 Predavanje

12:45 – 13:00 Pauza

13:00 – 14:30 Studija slučaja

14:30 – 15:00 Prezentovanje žiriju

15:00 – 15:45 Ručak

16:15 – 16:30 Proglašenje pobednika

16:30 – 17:30 Svečano zatvaranje + Networking

Predavači

Vladimir Sibinović

Asistent na Elektronskom fakultetu u Nišu.

Tema predavanja: Hoće li mi robot uzeti posao?

Ivan Ćirić

Vandredni profesor na Mašinskom fakultetu u Nišu.

Tema predavanja: Veštačka inteligencija i kompjuterska vizija u kolaborativnoj robotici.

Jelena Nedeljković

Asistent na Elektronskom fakultetu u Nišu.

Tema predavanja: Sigurnosni loT sistem i projektovanje RFID antene primenom veštačkih neuronskih mreža.

Ksenija Pešić

Asistent na Elektronskom fakultetu u Nišu.

Tema predavanja: Sigurnosni loT sistem i projektovanje RFID antene primenom veštačkih neuronskih mreža.

Tijana Vučković

Student na Elektronskom fakultetu u Nišu.

Tema predavanja: Sigurnosni loT sistem i projektovanje RFID antene primenom veštačkih neuronskih mreža.

Bojan Savić

Inženjer održanja u Johnson Electric.

Tema predavanja: Primena step/servo motora u konstrukciji automatskih mašina i proizvodnih linija.

Branko Radenković

Inžinjer automatike u Mitsubishi Electric.

Tema predavanja: Od tradicionalne do pametne fabrike: Putovanje kroz automatizaciju.

Tina Radenković

Software inženjer u AscaLabs.

Tema predavanja: Da li će AI zameniti test inženjere?

Franci Slokar

Software inženjer u AscaLabs.

Tema predavanja: Software tools for automated testing.

Vladimir Marković

Rukovodilac grupe za metode i tehničku podršku u Tigar Tyres.

Studija slučaja

Janko Janković

Tehnička podrška za Automatiku u Tigar Tyres.

Studija slučaja

Veljko Vučković

Junior inženjer Verifikacije u Veriest.

Panel diskusija

Organizatori događaja

Kristina Stošić

Kristina Stošić

Glavni organizator

Petar Ristić

Petar Ristić

Odgovoran za sadržaj

Mina Milojević

Mina Milojević

Odgovorna za eksterne odnose

Natalija Stanković

Natalija Stanković

Odgovorna za odnose sa kompanijama

Katarina Stojanović

Katarina Stojanović

Odgovorna za vizuelni identitet

Miloš Bojić

Miloš Bojić

Odgovoran za logistiku

Darko Stošić

Darko Stošić

Odgovoran za IT

Natalija Stanković

Natalija Stanković

Odgovorna za odnose sa kompanijama

Katarina Stojanović

Katarina Stojanović

Odgovorna za vizuelni identitet

Miloš Bojić

Miloš Bojić

Odgovoran za logistiku

Darko Stošić

Darko Stošić

Odgovoran za IT

Pokrovitelji

Johnson Electric logo

Robni pokrovitelji

Medijska podrška

Prijatelji

KONTAKT

12 + 4 =